Ko var apdrošināt internetā?

0

Dzīvojot 21 gadsimtā, neatņemama dzīves sastāvdaļa ir internets. Gribam to vai nē, internets mūsu dzīvē ir ieņēmis stabilu vietu, gan mājās, gan darbā un kalpo ne vien kā saziņas līdzeklis, bet arī kā viens no lielākajiem informācijas nesējiem pasaulē, kā lielākais tirgus placis, kāds vien iedomājams un arī lielākais pakalpojumu pārdevējs. Daudz un dažādu nozaru pārstāvji tirgo savus pakalpojumus ar interneta starpniecību un arī apdrošināšanas firmas nav izņēmums. Apdrošināšana internetā nereti ir izdevīgāka, ērtāka un lētāka.

Apdrošināšanas firmas

pcApdrošināšanas polišu tirdzniecība internetā  ir ērta ne vien klientam, bet arī apdrošināšanas firmai. Galvenokārt tāpēc, ka šāda iespēja iegādāties pakalpojumu ir ātra. Kad tiešsaistē klients ir aizpildījis pieteikuma formu, firmas pārstāvis sazinoties ar klientu, precizē dažādus datus un piedāvā bonusus, ja tādi ir iespējami. Apdrošināšanas firmas šādi piesaista sev vairāk klientu, nekā, ja polises pārdotu pa telefonu vai ejot pie potenciālā klienta uz mājām. Šis process arī ietaupa resursus – nav nepieciešami papīru kalni, lai visas polises glabātos vienā vietā.

Atbilde uz šo jautājumu ir gaužām vienkārša  – visu! Apdrošināšana internetā kā jēdziens sevī ietver iespēju apdrošināt visu sākot no veselības un mājokļa un beidzot ar mājdzīvniekiem un ceļojumiem, kā arī auto. Polises internetā piedāvā visas Latvijā esošās apdrošināšanas firmas, un to apdrošināmo risku klāsts ir gaužām liels. Internetā izvēloties riskus, kurus vēlaties apdrošināt, ir iespēja sekot līdzi summai, par kādu polise tik iegādāta, tādējādi izvērtējot un izvēloties sev ērtāko summu, par kuru tiksiet apdrošināts Jūsu dzīvoklis, ģimenes locekļi vai pat ceļojums.

Atlaides

Vēl viens iemesls, kādēļ apdrošināšana internetā  ir tik ērta – atlaides! Mēs dzīvojam laikā, kad starp visiem piedāvājumiem, kas ir viens par otru vilinošāki, ir viegli apmaldīties, tādēļ iesakām izvērtēt katru piedāvājumu uzmanīgi, lai pēc tam nebūtu lieki pārsteigumi. Apdrošināšanas firmas, polisēm, kas iegādātas internetā, piemēro atlaides no 10 līdz pat 25 procentiem, kas palīdz mums ietaupīt un tajā pat laikā joprojām justies droši par to, ka likstu gadījumā, joprojām būsim pasargāti. Šī atlaižu sistēma palīdz arī palielināt klientu skaitu, kas ir svarīgi jebkuram, kas darbojas jebkādā biznesa sfērā.

Banku apdrošināšana

Jā, arī bankas piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, turklāt arī ar ievērojamām atlaidēm. Banku piedāvājuma klāstā ir gan ceļojumu apdrošināšana, gan mājokļa un pat dzīvības apdrošināšanas iespējas. Protams, ja izvēlēsimies bankas piedāvātos apdrošināšanas pakalpojumus, dosim priekšroku tai bankai, kuras klienti esam, taču arī izvēloties citu banku piedāvājumus, nebūsim zaudētāji, tādēļ nevajag būt tik kategoriskiem šajā jautājumā. Jebkura banka ir tendēta uz savu klientu komfortu un jaunu klientu piesaisti, tādēļ, tiek izstrādāti piedāvājumi, kas ir izdevīgi abām pusēm, lai neviens nejustos piekrāpts un savu sadarbību izbeigtu. Banku piedāvātās apdrošināšanas polises ir ērti noformējamas izmantojot internetbanku vai arī tuvākajā filiālē.

Populārākās apdrošināšanas polises

Apdrošināšana internetā šo procesu ir atvieglojusi tik ļoti, ka apdrošināšanas iegāde vairs nav šķērslis. Par populārāko apdrošināmo objektu noteikti varam dēvēt mājokli, pēc tam dzīvību un trešajā vietā – ceļojumus. Ceļojumu apdrošināšanu iesakām iegādāties visiem, kas mēro tuvākus vai tālākus maršrutus, jo polise kalpo kā nodrošinājums tam, ka nelaimes vai zādzības rezultātā nepaliksiet ar garu degunu un suvenīru vietā  mājās nepārvedīsiet bagāžu pilnu ar problēmām. Arī dzīvības un mājokļa apdrošināšana ir ārkārtīgi svarīga, jo cilvēkam primārais ir jumts virs galvas un laba veselība.

Comments are closed.